Tatranský profil – drevený obklad

Tatranský profil

Tatranský profil

Tatranský profil, ľudovo nazývaný aj tatranec, prípadne perodrážka, je aj dnes jedným z vôbec najpopulárnejších obkladových materiálov využiteľných v interiéroch aj v exteriéri. Tento drevený obklad sa vyrába z čistého masívneho dreva vopred vysušeného na požadovaný obsah vlhkosti (12%) a technologicky spracovaného do formy perodrážky pre ľahké a rýchle pokladanie na stenu. Tatranský profil možno využiť ako obkladový materiál steny, vnútornej aj vonkajšej, stropu, podbitia strechy či na mnohé iné účely.

Práve u nás máte výhodnú príležitosť objednať si kvalitný tatranský profil vyrobený z drevín severského smreku alebo červeného smreku za bezkonkurenčnú cenu už od 3,80€/m2. K dispozícií sú viaceré veľkostné varianty s hrúbkou od 11 do 28 mm a šírkou od 60 až do 200 mm. Tatranský obklad vám dokážeme dodať vo variabilnej dĺžke až do 5 metrov.

Okrem tatranského profilu Vám ponúkame aj ďalšie drevené obkladové materiály. Veľmi obľúbená je najmä dlážkovica, tradičná masívna drevená podlaha, ktorá si opäť získava svoje miesto v interiéroch. Rovnako vám ponúkame aj plotové dosky na výstavbu drevených plotov, zrubový profil, terasové dosky či drevené hranoly a lišty potrebné k realizácii obkladu tatranským profilom.

Vašu objednávku môžete uskutočniť prostredníctvom tel.č. 0948 948 109, e-mailu: obkladtatransky12@gmail.com  alebo cez Online formulár.